0 +
Years of experiance

SUKNET TELEKOM yeni yüzü, hızlı, güvenilir ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile yaklaşık 16 yıllık Bilişim Sektöründeki Tecrübesiyle birey ve kurumların iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmetlerini geliştirmeye devam eden SUKNET Telekom, dijital dönüşüme katkı sağlayan bir oyuncu olarak pazarda yerini almıştır.
Alt yapılarımızı öncelikli olarak Şanlıurfa / Siverek bölgesinde, sonrasında merkez ve çevre yerleşim birimleri şeklinde devam edecek şekilde fizibilite çalışmalarını sürdürmekteyiz. Böylece bölge coğrafyamızın %85’ine Kurumsal ve Bireysel internet hizmeti vermeyi planlamaktayız.
SUKNET TELEKOM Yönetimi Saygılarımızla…

İNTERNET DEVİ

SUKNET

SUKNET, 2020 yılında tamamı %100 yerli sermayeli olarak Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde kuruldu.
Modern hayatın temelini oluşturan internet, vazgeçilmez bir iletişim aracı olarak hayatımızda önemli bir özne hâline gelmiştir. Bilgi toplumu olma yolunda hızla ilerlediğimiz bu süreçte SUKNET TELEKOM, geniş hizmet ağı ve yüksek kalitesi ile sektörde yerini almıştır. SUKNET TELEKOM KABLOSUZ İNTERNET HİZ LTD ŞTİ. 11/05/2022 Tarihinde Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK) tarafından İnternet Servis Sağlayıcı (ISS) olarak yetkilendirilmiştir.

KESİNTİSİZ
İNTERNET

Suknet Airfiber Ağ ile İnternet keyfiniz yarım kalmasın. Güçlü sunucularımız ve profesyonel ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.

7/24 ONLİNE

SINIRSIZ İNTERNET İLE NELER YAPMAK İSTERSİNİZ?

Modern dünyanın iletişim şekli internetle olmaktadır. bugün internet yaşamımızın olmazsa olmazı haline gelmiştir.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı, teknoloji ve yenilikleri takip eden, ticaret ahlakı içinde önce müşteri memnuniyeti sonra ücret hedefli hizmet sunarak daha mutlu bir toplum oluşturmaktır.

VİZYONUMUZ

Sürekli büyüyen ve yaratıcı çözümler sunan çağın gereksinimlere cevap verebilen yeniliklerine açık olan, müşterilerinin memnuniyeti ön planda kaliteli ve kesintisiz hizmetten asla ödün vermeyen bir kurumsal marka şirketi olmaktır.